خرید و نصب دزدگیر ماشین و سایر لوازم جانبی خودرو
سبد خرید خالی است.

پشتیبانی پاسخگو

طبق تعریفی که آقای “برایان کوهن” ارائه داده‌است، پشتیبانی عبارت است از تعهدی که موسسات و شرکت‌ها برای پاسخ‌گویی در قبال نیازهای مشتریان خود ارائه می‌دهند و می‌تواند محدود به بازه زمانی خاصی باشد. در بازارهای کالا محور تعریف واژه “خدمات پس از فروش” طور دیگری است. به خدمتی که از سمت تولید‌کننده به مصرف‌کننده پس از فروش کالا ارائه می‌شود، خدمات پس از فروش می‌گویند. این خدمات به شکل تعویض و یا تعمیر در بازه‌ای که گارانتی می‌باشد، صورت می‌پذیرد.
روشن است که این تعریف برای مراکز خدماتی متفاوت است. برای مثال بانک‌ها، مراکز درمانی و موسسات آموزشی خدماتی به‌شکل بازارهای کالا محور ارائه نمی‌دهند. تعریف عام‌تری که می‌توان ارائه داد، طبق تعریف آقای “نادر وهاب زاده”، خدمات پس از فروش و پشتیبانی ابزاری است به‌جهت بازاریابی تا منتج به وفاداری مشتریان بالفعل از طریق رفع نیاز و شناخت آن‌ها گردد.

پشتیبانی اینصب

شناخت این نیازها و برآورده‌سازی آن‌ها در همه‌ی حوزه‌های کاری از جمله حمل، تحویل، نصب، فعال‌سازی و راه‌اندازی محصولات مربوطه از ابزار بازاریابی می‌باشد. فروشگاه اینترنتی اینصب با ارائه این خدمات چه مستقیم و چه از طریق تامین‌کنندگان و پشتیبانی از کاربران خود، تلاش دارد تا حس لذت بخش از خرید را برای شما به ارمغان آورد.
کاربران اینصب می‌توانند برای مشاوره و راهنمایی خرید در زمینه‌های محصولات کاری اینصب، همانند دزدگیر ماشین، تجهیزات و لوازم جانبی خودرو و سایر تجهیزات حفاظتی و نظارتی مانند دوربین مداربسته، دستگاه حضور و غیاب و … در ارتباط باشند.
برای ارتباط با بخش پشتیبانی و مشاوره اینصب می‌توانید از طریق صفحات مجازی اینصب که در پابرگ اشاره شده است؛ و یا از بخش تماس با ما در ارتباط باشید.