خرید و نصب دزدگیر ماشین و سایر لوازم جانبی خودرو
سبد خرید خالی است.

تضمین بهترین قیمت

اعضای تیم اینصب هم مطلع هستند که در زمانه گسترش اینترنت و شبکه های اجتماعی، پارامتری مهم‌تر از رضایت کاربران و مشتریان اینصب وجود ندارد. در همین راستا تلاش کردیم با افزایش بهره‌وری و کیفیت خدمات مجموعه اینصب به روش سیستماتیک و تکیه بر فناوری‌های روز دنیا و کاستن از هزینه‌های زائد جانبی از درآمد خود بکاهیم. علاوه بر همه‌ی این دلایل، با یک فرمول ساده یعنی تعامل مستقیم با تولیدکنندگان و واردکنندگان و حذف واسطه‌هایی که قیمت کالا را حباب‌گونه افزایش می دهند، کالاهایمان را ارائه کرده و این همان منفعت‌بردن مشتری و تیم اینصب است. با وجود فروشگاه‌های متعدد به همراه تبلیغات زیاد و هزینه‌های گزاف که ویترین جذاب خود را در معرض دید همگان قرار می‌دهند؛ اینصب جایگاه و آبروی خود را در گرو رضایت و خاطره‌ای خوش از خرید مشتری‌هایش می‌بیند.

بر خلاف سایر رقبای اینصب که منابع مالی مورد نیاز را به جهت تبلیغات گزاف و هزینه‌های جانبی از جیب مشتری‌هایشان تامین می‌کنند، اینصب با حذف موانع و دست‌انداز‍‌های این چنینی به فکر مشتری‌هایش است.

تضمین بهترین قیمت

فروشگاه اینترنتی اینصب تخصصی در حوزه سیستم های حفاظتی و نظارتی از جمله: دزدگیر ماشین ، ردیاب خودرو ، دستگاه حضور و غیاب و … فعالیت دارد و بطور مداوم بر روی یکی از مهم‌ترین مزیت‌های خود که همان ارائه مناسب‌ترین قیمت است تکیه می‌کند. به همین جهت برای ایجاد آرامش در حین خرید، این امکان را فراهم آورده است تا 7 روز پس از خرید در صورت مشاهده قیمت پایین‌تر، با ارائه مستندات و احراز آن تا نهایتا 3 ساعت بعد، مبلغ اضافی خدمت مشتری عودت شود. شایان ذکر است؛ برای محصولاتی که نرخ آن‌ها تابعی از نوسانات بازار است، این مدت به 24 ساعت تقلیل می‌یابد.

توجه!!! تمام محصولات ارائه شده در اینصب اصیل و دارای پشتوانه است و به همراه قطعات فابریک و بعضا گارانتی ارائه می‌شوند. از طرفی دیگر بعضی از فروشگاه‌ها با تأمین کالای قاچاق و بدون گارانتی و حتی کالاهای تقلبی یا معیوب و همچنین محصولاتی که بعضی از قطعات فابریک و اصلی آن با قطعات غیر اصل جایگزین شده‌اند؛ امکان ارئه قیمت‌هایی به ظاهر پایین را برای خود فراهم می‌کنند. به همین دلیل اینصب معیار خود را تنها مجاری رسمی و قانونی قرار می‌دهد.

اولین نکته مهم آن است که این ضمانت شامل قیمت‌های ارائه شده در تخفیفات ویژه، پروموشن‌ها و … چه در اینصب و چه سایر فروشگاه‌ها و بطور مقطعی نمی‌شود.

دومین نکته آن است که ارائه قیمت پایین‌تر نباید دارای اعمال محدودیت و انحصارگری همانند برگرداندن قطعه‌ای خاص و یا نصب توسط عاملین همان فروشگاه باشد.

سایر شرایط:
1. محصول مد نظر باید از هر نظری همانند اندازه، رنگ، مدل، نوع ضمانت نامه و سایر اطلاعات فنی، کاملا یکسان باشند.
2. محصول خریداری شده باید در فروشگاه مد نظر موجود باشد و پیش فاکتور به تاریخ روز صادر کند.
3. بدلیل مشابهت اسباب قیاس، معیار این ضمانت، قیمت محصول بعد از در نظر گرفتن هزینه‌هایی همانند ارسال، ارزش‌افزوده و … خواهد بود.
4. عدم بهره برداری از این ضمانت از طرق غیراخلاقی و نامربوط