خرید و نصب دزدگیر ماشین و سایر لوازم جانبی خودرو
سبد خرید خالی است.

تخفیفات دوراه ای

معادل کلمه تخفیف در لاتین “Discount” است، واژه‌ای پرکاربرد که توسط افراد هنگام انجام معامله‌ای بکار می‌رود. به معنای کاستن نرخ محصول بابت تهیه آن که طرفین معامله می‌پذیرند. توجه همگان به کالاهای ارزنده ولی با قیمت‌های پایین تر منجر به این شد که تبدیل به ترفندی شود تا با استفاده از آن دیگران را به خرید تشویق کنند. طرز کاربرد این ترفند در فروشگاه‌های بزرگتر تغییر کرد. بطوریکه بعضا برای خالی کردن انبار و افزایش فروش مقداری خود، محصولات را با قیمت‌های پایین‌تر بفروش می‌رسانند. البته کاملا روشن است که این فروشگاه‌های بزرگ بدلیل خرید عمده، مبلغ کمتری را به توزیع کننده یا تولید کننده می‌پردازند و به همین جهت آزادی عمل بیشتری را برای نرخ‌گذاری محصولات دارند.
در این حوزه فروشگاه‌های اینترنتی هم جا نمانند. در برخی مناسبت‌های خاص مثل جمعه سیاه و یا شب یلدا و همچنین ایام پایانی سال تخفیف‌ها و آفرهای قابل توجهی برگزار می‌کنند. البته نکته قابل توجه این است که هنر تخفیف‌دادن در آن است که بدون افزایش نرخ‌ها؛ از قیمت واقعی و حاشیه سود آن در حالت عادی بکاهند.
تخفیفات دوره ای
فروشگاه اینترنتی اینصب علاوه بر تضمینی که در بخش ضمانت قیمت ارائه می‌دهد؛ تخفیفاتی را بصورت دوره‌ای و در ایام مختلف سال برگزار می‌کند. با توجه به ارتباط مستقیم اینصب با واردکنندگان و تولیدکنندگان و همچنین ارائه قیمت‌های مناسب در طول سال، همواره می‌کوشد تا با کمترین حاشیه سود و ارائه بهترین خدمات مخصوصا در ایام خاص حسی لذت بخش برای کاربران و خریداران اینصب فراهم آورد. کاربران می‌توانند با دنبال کردن صفحات مجازی اینصب که در پابرگ اشاره شده‌است و یا عضویت در خبرنامه فروشگاه اینترنتی اینصب از این تخفیفات دوره‌ای بهره‌مند شوند. تلاشمان بر این است تا این تخفیفات در همه‌ی حوزه‌های کاری اینصب مانند دزدگیر ماشین، لوازم جانبی خودرو و همچنین تجهیزات حفاظتی و نظارتی مثل دستگاه حضور و غیاب، دوربین مداربسته و … لحاظ شود.
اینصب به‌همراه کالا، حسی لذت بخش از خرید را به شما ارائه می‌دهد…